۹ راز سئو حرفه ای مقالات

9 راز سئو حرفه ای مقالات

ما در پست آموز تلاش می کنیم با مقالات و آموزش هایی که در مورد سئو ارائه میدهیدم .شما را در جذب کاربرانتان کمک کنیم.یکی از ساده ترین راه ها  ارائه محتوایی تازه و نو برای کاربران یا مشتریانتان  می باشد.

البته واضحه است که شما نمی توانید چند جمله رو پشت سر هم قرار بدهید یا از جایی کپی کنید و انتظار داشته باشید که کاربران جذب سایتتان شوند.مقاله نویسی سئو به صورت حرفه ای  چیزیست که شما می سازید شما باید خود آن را خلق کنید و وقتی شما چیز جدیدی خلق می کنید مشتریها جذب سایت شما می شوند انها عاشق چیز های جدید هستند و شما باید آن را خلق کنید،برای این کار هم باید از راه درستی وارد شوید.

با ما همراه باشید تا مختصری با ۹ نکنته کلیدی در مورد سئو آشنا بشید.

 

در مورد کلید واژه خود تحقیق کنید.

اگر شما می خواهید پستی رو در سایت قرار دهید  مطمعن شوید  پست شما توجه گوگل رو جلب می کند.

کلمه ی کلیدی که مردم به دنبال آن هستند را پیدا کنید کلمه کلیدی رو گسترش دهید  توجه داشته باشید که چند بار این کلمه رو در محتوای خود استفاده می کنید.برای این کار بهتره است از ابزار های حرفه ای و کاربردی استفاده کنید.با این ابزار ها برسی کنید که کلمه کلیدی شما چه طوری دیده می شود و در چه سطحی می باشد.

وقت استفاده از کلمات کلیدست

مفهموم استفاده از کلمات کلیدی یک زمان به این گونه بود که شما  فقط کلمات کلیدی را  وارد متن می کردید و کار تموم بود ولی الان بحث فرق داره.

استفاده از کلمات کلیدی و قرار دادن  اون ها داخل  مقاله هنوز هم ایده ی خوبیست ولی در نظر بگیرید استفاده ی بیش از اندازه از این کلمه و اجبار به دیده شدن اون نه تنها ایده خوبی نیست بلکه باعث صدمه زدن به مقاله می شود .پس بهتره برای استفاده از کلمات کلیدی شما با استراتژی بهتری کار کنید.

کلمه کلیدی خود را در عنوان وارد کنید ،  ۳۰۰ کلمه در اول ، و در اولین H1 یا H2 وارد کنید  البته استفاده هر دو آنها  ضروری  نیست پس از آن ، شما باید سعی کنید از تغییرات کلمه کلیدی خود استفاده کنید

در نظر داشته باشین که متنی که شما در حال کار بر روی اون هستین نباید آهنگ و ریتم  خودش رو به خاطر استفاده کلمه کلیدی از دست بدهد. خواندن متن باید حس راحتی داشته باشد.

به مشتری  یا کاربر خود آنچه می خواهد رو ارائه بدین مردم وقتی چیزی رو جست و جو می کنند یا می خواهد اطلاعات خود را افزایش بدن یا می خواهند خرید کنند پس معقولانه است آنچه که مردم به دنبال اون هستن رو به اونها بدهید اگه بتونید نیازشون رو برطرف کنید کلیلک بیشتر دریافت خواهید کرد و این همان چیزی هست که شما به دنبال اون هستین.

چیزی بنویسید که مردم بهش اهمیت میدن

قبل از هر چیزی وقتی می خواهید شروع کنید اول از خودتان این سوال رو به پرسید : این موضوع برای چه کسی اهمیت داره

معمولا بیشتر نویسندگان  بدون هیچ استراتژی بدون هیچ هدفی شروع به نوشتن می کنن بیشتر این نویسندگان معمولا هدفشان گوگل است ولی یک چیزی خیلی مهم رو فراموش  می کنن اونها نمی نویسن که گوگل بخواند هدف و خواننده اصلی مردم هستن و این موردی هست که بیشتر نویسندگان اون رو فراموش می کنن.

وقتی می خواهید شروع کنید و مقاله ای بنویسید به یاد داشته باشید باید چیزی برای ارائه دادن داشته باشید که ارزشی برای خواننده داشته باشد.شما چه چیزی ارائه می دهید  که دیگران نمی توانند! خدماتی که ارائه می دهید اختصای برای شماست ؟ دانش و آموزشی که ارائه می دهید خاص و بی همتاست؟ شما چه اطلاعاتی می توانید ارائه دهید که به غیر شما کس دیگری  نمی تواند ارائه دهد.

اگر شما چیزی برای ارائه دادن نداید از اخبار شروع کنید . در مورد خبرهای مربوط به شغل خود بحث کنید

 

اطلاعاتان درمورد سئو تکنیکال را  افزایش دهید

به عنوان یک نوسینده شما نیاز ندارید در مورد موارد فنی سایت اطلاعاتی داشته باشید نیاز ندارید بدانید HTTPS چه گونه بر روی کل دامنه فعال می شود یا چه گونه می توان مخزن ارائه دهنده سرویس به  خزنده ها رو به حداکثر رساند.شما کافیست چند استراتژی در مورد سئو تکنیکال بدانید و این گونه شما یک نویسنده ی بهتر سئو خواهید شد.

اول از همه شما یک درک از نحوه خزیدن ربات های گوگل  و دنبال کردن لینک ها و استراتژی اون ها داشته باشد. این به شما  یک درک درست از نحوه ارتباط  نوشته ها می دهد . هدف فقط نوشتن متن نیست بلکه ارتباط این متن ها با یک دیگر است.

اگر شما یک درک درست از نخوه شکل گیری و پیکربندی سایت خود داشته باشید.همه چیز می تواند کار آمد تر باشد. پیکربندی درست و ارتباط نوشته های با یک دیگر می تواند با دریافت یک بک لینک  به یکی از پست های شما بهترین سود را به سایت شما برساند.

تصاویر خود را کوچک نگه دارید ، اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی پنجره در صفحه خاصی وجود ندارد ، یا اینکه به راحتی اطمینان حاصل کنید که پست های وبلاگ شما نمایه شده اند. این مهارت هایی است که شما  باید به عنوان یک نویسنده در نظر بگیرید.

به حد مجاز تعداد کلمات برسید

موتور های جست و جو عاشق  بلاگ ها و مقالات طولانی اند  سعی کنید حداقل ۶۰۰ کلمه در مقاله خود بگنجانید. اگه بیشتر شد بهتر تا ۱۰۰۰ کلمه به دنبال اون بروید.

تحقیقات زیادی صورت گرفته است که نشان می دهد موتورهای جستجوگر تمایل دارند از حداقل ۲،۰۰۰ کلمه “عمیق” استفاده کنند ما این رو به چشم خود  برای خود و مشتریانمان دیده ایم ، و بسیاری از پست های بلاگ مشهور حداقل ۱۵۰۰ کلمه دارند. هرچه محتوای شما طولانی تر باشد ، ارزش بیشتری برای خوانندگان خود خواهید داشت و شانس بهتری برای پایین آمدن سرعت گزاف گویی خواهید داشت.

حواستان به آنالیز سایت باشد

سئو به معنی نوشتن و فراموش کردن  نیست این گونه نیست که شما یه مطلب رو پست کنید و برید سراغ پست دیگر.

در واقع شما باید مطالبی که منتشر می کنید را توسط گوگل آنالیزیک مانیتور کنید . زمان در سایت ، میزان گزاف گویی و صفحات در هر جلسه از نظر تراکم کلمه کلیدی مهم هستند

وقتی با دقت به مسئله نگاه می کنیم تعجب آور نیست  اگر سایت شما نرخ گزاف گویی بالایی دارد ، این بدان معنی است که بازدید کنندگان سایت شما مدت طولانی نمی ماند ، احتمالاً به این دلیل که صفحه شما اطلاعات مورد نظر خود را در اختیار آنها قرار نمی دهد. اگر میزان گزاف گویی شما زیاد است ، صفحه شما برای کلمات کلیدی مناسب بهینه نشده است.

پاپ آپ ها، بار بارگذاری آهسته ، تبلیغات یا تصاویر مزاحم و سایر عناصر طراحی زشت می توانند بازدیدکنندگان را دور کنند. نوشتن محتوای خوب مبتنی بر سئو فقط به کلماتی که در صفحه شما قرار دارد نیست بلکه مربوط به نحوه بازدید کننده شما از آنها است. اگر آنها از طرح بد مبهم باشند ، هیچ کس قصد ندارد آنها را بخواند.اگر از WordPress به عنوان مدیریت محتوای وب سایت خود استفاده می کنید ، تعداد زیادی ابزار رایگان (به شکل افزونه) وجود دارد که می توانید از آنها استفاده  کنید.

کار خودتان رو ویرایش کنید

تفاوت اصلی بین  یک نوسینده ی  مقاله حرفه ای سئو  با افراد معمولی قدرت بازگشت به کار قبلی و بازبینی آن است.

برنامه هایی مانند OpenOffice ، Google Docs و Microsoft Word این کار را آسان می کنند –  خط های  قرمز و سبز به شما کمک می کنند. قالب بندی نوشته نیز مهم است و زیبایی خاصی به نوشته می دهد. از پاراگرافها و جملات فوق العاده طولانی  که کار شما را خراب می کند پرهیز کنید.

اگر برای شما مقدور است ایده خوبی هست که قبل از این که شما برای انتشار مطلب اقدام کنید از کمک فرد دیگری استفاده کنید مطلب را به اوا نشان دهید و نظرش را جویا شوید.

به آژانس روابط عمومی آنلاین خود تبدیل شوید

وقتی شما یک مطلب تازه و سئو شده می نویسید تازه نصف راه را رفته اید.

مرحله آخر بعد از انتشار برنامه این است که مطالب خود را در تمام شبکه های اجتماعی انتشار دهید .محتوای خود را به Reddit و StumbleUpon ارسال کنید. مدیریت رسانه های اجتماعی و نوشتن مطالب وب دست به دست هم می دهند و سایت شما با بازدید بالا رو به رو می شود.

 

درک کنید که تبدیل شدن به یک متخصص سئو زمان بر است

نوشتن سئو یک مهارت است و مثل همه ی مهارت های دیگه یک شبه نمی توان در یک مهارت به درجه استادی رسید.

هنگامی که محتوای SEO را می نویسید ، همیشه می خواهید دوباره برگردید و محتوای خود را ویرایش کنید زیرا تجزیه و تحلیل شما شروع به بینش های خاصی می کند. حتی اگر در اولین تلاش خود به طلا نرسیدید ، می توانید محتوای  خود را تا زمانی که شروع به رتبه بندی کند ، کمال می کنید.

پاسخی بگذارید