استقبال هتل ها از کریسمس با دکوراسیون کریسمسی

استقبال هتل ها از کریسمس با دکوراسیون کریسمسی

در حالی که هتل های معروفی در سراسر آمریکا وجود دارند، تعدادی از این هتل ها بیشتر از بقیه خود را برای چشن های کریسمس آماده می کنند.

 

در ماه دسامبر ، هتل ها در سراسر کشور باغ های خود را با چراغ های کریسمس می پوشانند ، تاقچه های آنها را با گلزارها خط می کنند و درختان کریسمس را که به صورت تخصصی تزئین شده اند در مرکز لابی های خود قرار می دهند. برخی از این هتل ها همه به بیرون می روند و سوئیت های  لاکچری خود را به قطب شمال سانتا تبدیل می کنند یا خانه هایی به اندازه زنجبیل ایجاد می کنند.

در اینجا هتل های آمریکایی وجود دارند که هر ماه دسامبر یک فانتزی زیبای کریسمس واقعی را ایجاد می کنند.

 

مرکز تفریحی و کنفرانس Gaylord Opryland در نشویل ، تنسی ، به یک مکان شگفت انگیز کریسمس تبدیل می شود.

همه ساله ، Gaylord Opryland Resort “کریسمس کشوری” را جشن می گیرد که فضای عظیم را به یک کریسمس دیدنی تبدیل می کند. در این هتل از ۳ میلیون درخت و تزئینات کریسمس استفاده می شود. همچنین  میهمانان می توانند مجسمه های یخی را که صحنه هایی از فیلم معروف “یک داستان کریسمس” به تصویر می کشند را از نزدیک به بینند. این هتل همچنین میزبان موزیکال “Rudolph the Red-Noses Reindeer” است.

هتل دل کورونادو در سن دیگو ، کالیفرنیا ، به دلیل کوهنوردی که و اسکی روی یخ معروف است.

هتل دل کورونادو به دلیل داشتن اسکیت روی یخ که در کنار اقیانوس قرار دارد ، در طول فصل تعطیلات یک مقصد محبوب است. اما هتل همچنین مکان خود را با هزاران چراغ کریسمس ، زیور آلات و تزئینات تزئین کرده می کند.درخت کریسمس دو طبقه در لابی نیز در این شهر مشهور است.

Fairmont Scottsdale در Scottsdale

هر ساله ، شاهزاده Fairmont Scottsdale کل تفرجگاه را به یک سرزمین عجایب تعطیل معروف به کریسمس در شاهزاده خانم تبدیل می کند. در پلازا ، میهمانان با یک نمایش سبک پذیرایی می شوند و می توانید از طریق قطار پرنسس اکسپرس ، چراغ های دیگر را نیز در سراسر اقامتگاه تفریح کنید. این تفرجگاه همچنین دارای یک اسکیت روی یخ ، ایگلوس های اجاره ای و یک بابانوئل با هم ملاقات و سلام می کند.

روزولت در نیواورلئان ، لوئیزیانا ، ۴۴ درخت کریسمس را تا تزئینات کامل در لابی خود قرار می دهد.

این لابی با طول بلوک در ۱۳۵٫۵۷۲ چراغ کریسمس ، ۳۲۳۲ پا شاخه درخت روشن ، ۲۲۰۰ تزئین شیشه ای و ۴۴ درخت کریسمس تزئین شده است. این هتل همچنین میزبان یک سنت سالانه بنام Teddy Bear است که در آن کودکان می توانند سانتا و الف های او را ملاقات کنند.

هوستونی در هیوستون ، تگزاس ، به دلیل داشتن خانه زنجبیل حماسی معروف است.

Houstonian در فصل تعطیلات بیشتر به خاطر خانواده زنجبیل معروف است. خانه بالای شیرینی بزرگ در لابی ، خانه شیرینی زنجفیلی از صدها پوند انواع آب نبات و زنجبیل تشکیل شده است. خانه نمایانگر تاریخ هتل است. در سراسر بقیه محل ، چراغ های کریسمس ، درخت های کریسمس ، مهتاب و سایر نمایش های تعطیلات وجود دارد.

برای برخی ، کریسمس در Wilderness Lodge   یک تفرجگاه جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا – حتی بهتر از پارک ها است.

Wilderness Lodge مانند Swan and Dolphin ، یک هتل Resort World Walt Disney است و به دلیل تزئینات کریسمس معروف است. برخی از وبلاگ نویسان حتی آن را بهترین مکان در دیزنی برای تعطیلات – حتی بهتر از پارک ها – می نامند. در لابی هتل می توانید یک درخت کریسمس عظیم و یک خانه شیرینی زنجفیلی پیدا کنید.

. کودکان می توانند در اتاق ریاست جمهوری در Swissôtel شیکاگو از سانتا دیدن کنند.

Swissôtel در شیکاگو مجموعه ریاست جمهوری پنج اتاقه خود را به قطب شمال سانتا تبدیل می کند که در آن بچه ها می توانند با خود در سنت سنت نیک ملاقات کنند و بعد از اتاق فعالیت ها و دکوراسیون تعطیلات ، اتاق را کشف کنند. در این مجموعه ۱۵ درخت کریسمس ، نقاشی صورت و کوکی های تعطیلات و آب نبات وجود دارد.

 

در جستجوی رنگ آبی سال ۲۰۲۰ به کجا ها باید سفر کرد

با ۸ شهر جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان

منبع: MSNTravel

پاسخی بگذارید