روش های طلایی برای کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد اینستاگرام

اینستاگرام در گذشته یک برنامه در زمینه اشتراک عکس بود که در کمتر از هفت سال توانست به یکی از برترین برنامه در زمینه شبکه اجتماعی تبدیل شود.

این شرکت به سرعت در طول دو سال توانست پایه کاربری خود را دو برابر کند که این تلاش منجر شد تا اینستاگرام ۷۰۰ میلیون کاربر داشته باشد.حتی ناگفته نماند بیشترین افزایش کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار در اگوست ۲۰۱۶ بود که قابلیت استوری به این برنامه اضافه شد.

علاقه به اینستاگرام طی شش سال گذشته به صورت چشمگیری افزایش یافت و افرادی زیادی وارد این شبکه اجتماعی شدند.در بسیاری از موارد این شبکه اجتماعی پرطرفدار بیشترین بازدهی برای جستجو عکس از تصویر گوکل Google Image را داردچون همیشه در دسترس بوده و اکثرا از تصاویر موجود در این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار است.

جذب مخاطب یا کاربر

یکی از اصلی ترین معیار برای افزایش فروش در اینستاگرام جذب مخاطب یا فالوور هدف میباشد هر چقدر پیج شما دارای کاربر زیاد شود ارزش و اعتبار کار شما نیز به صورت چشمگیری افزایش می یابد.

کسب درآمد از طریق دراپ شیپینگ اینستاگرام

این قسمت مشابه تجارت الکترونیک است شما میتوانید با تبلیغ محصولات در قسمت دراپ شیپینگ Dropship کسب در آمد خود را شروع کنید.دراپ شیپینگ یک الگوی تجاری مانند تجارت الکترونیک است.هنگامی که مشتری سفارش محصول داد، تامین کننده ، محصول را به درب منزل مشتری ارسال میکند دیگر نیازی نیست تا انباری برای ذخیره محصول داشته باشید.

به دلیل انعطاف پذیر بودن دراپ شیپینگ بسیاری از افراد این بخش را به عنوان کانالی برای تبلیغات خود ترجیح میدهند.استفاده از این بخش کاملا رایگان میباشد و بخش کانال برای آزمایش کردن به شمار می آید  چون هیچ سرمایه ای برای این کانال وجود ندارد.
کسب درآمد اینستاگرام

با فروش محصولات شخصی خود در اینستاگرام کسب درآمد کنید

آیا به تولید کتاب های الکترونیکی علاقه دارید؟یا فروشگاهی کوچک برای فروش محصولات فزیکی دارید؟خب شما میتوانید با تبلیغ کردن محصولات در اینستاگرام و تنها با چند کلیک محصول خود را به چند میلیون کاربر نمایش دهید و فروش خود را چند برابر کنید.

فقط کافیست با برچسب زدن محصول در یک تصویر و اشتراک گذاشتن در اینستاگرام کسب درآمد کنید.این نوع ارسال به کاربران اجازه میدهد تا جزئیات محصول و قیمت را مشاهده کنند و نسب به خرید اقدام نمایند.این فروش یک خواب نیست تنها با داشتن یک حساب کاربری در فیسبوک و رعایت قوانین و مقررات به فروش محصولات شخصی خود بپردازید.

با ملحق شدن به یک شرکت وابسته کسب درآمد خود را آغاز کنید

شما میتوانید به یک شرکت معتبر ملحق شده برای فروش محصولات آن شرکت کمیسیون دریافت کنید.این عمل دیگر نیاز به انبار برای محصولات ندارد و شما در این وسط تنها یک بازاریاب هستید و فقط با فروش و دریافت کمیسیون به کسب درآمد میلیونی دست پیدا میکنید.

بسیاری از شرکت ها شما را به عنوان یک شرکت وابسته قبول میکنند لازم نیس از شرکت های بززگ شروع کنید به عنوان مثال میتوانید از یک شرکت آرژانس مسافرتی کوچک که تازه شروع به کار کرده است استفاده کنید.کمیسیون این شرکت ها زیاد نمیباشد اما این بهتر از هیچ میتواند برای شما باشد.

فقط کافیست با چند شرکت کوچک استارت زده و برای خود یک نردبان برای دستیبابی به شرکت های بزرگ بسازید و کمیسیون بیشتر برای فروش دریافت کرده و زندگی خود را متحول کنید.

با فروش خدمات خود در اینستاگرام کسب درآمد کنید.

و در اخر شما میتوانید با فروش خدمات خود در اینستاگرام کسب درآمد کنید.

حساب های کاربری زیادی در اینستاگرام وجود دارد که خدماتی همچون عکاسی ، خال کوبی ، آرایشگاه و … ارائه میدهد و باعث افزایش درآمد خود هستند.

بسیاری از این مشاغل کوچک از خانه یا یک اتاق کوچک اداره میشود چون اداره یک سایت میتواند برای فرد کار سختی باشد به همین دلیل اینستاگرام میتواند یک بخش خوبی برای به اشتراک گذاشتن استعداد های شما باشد و کاربران بیشتری را جذب و به مشتری تبدیل کند.

شما میتوانید با یک پیج که ۱۰ هزار دنبال کننده دارد اقدام به معرفی خدمات خود شده و مشتری بیشتری را برای خود به ارمغان بیاورید.شما میتوانید با اضافه کردن خدمات به پیج کاری ، خدمات خود را به چند میلیون کاربر نشان دهید.

پاسخی بگذارید