بهترین کوه ها برای شروع کوهنوردی

بهترین کوه ها برای شروع کوهنوردی

بهترین کوه ها برای شروع کوهنوردی

آیا به دنبال کسب مهارت های کوهنوردی هستید ، اما هیچ ایده ای برای شروع کار ندارید؟ یا شاید شما در چند قله از لیست خود عبور کرده باشید اما آماده هستید تا کمی چالش های بزرگتری را انجام دهید؟ نترسید ، زیرا چندین قله بلند در سرتاسر جهان نیاز به تخصص فنی کمی یا ناچیزی نیاز دارند.

 

کوه کلیمانجارو ، تانزانیا

Kilimanjaro بلندترین کوه آفریقا در ارتفاع ۱۹۳۴۱ فوت (۵،۸۹۵ متر) است ، اما این بدان معنی نیست که برای مبتدیان در دسترس نیست.

کوه کلیمانجارو ، تانزانیا

هشت مسیر مختلف برای رسیدن به قله وجود دارد ، و آنها معمولاً چند روز طول می کشد ، این بدان معنی است که بدن شما وقت خود را برای سازگاری با ارتفاع خواهد داشت.

کوه فوجی ، ژاپن

این قله حیرت انگیز از ۱۲۳۹۰ فوت (۳،۷۷۶ متر) بالاتر از توکیو بالا می رود ، اما همچنین یکی از محبوب ترین کوه های جهان در میان کوهنوردان آماتور است.

 

کوه فوجی ، ژاپن

این پیست از ارتفاع ۲۳۰۰ متر شروع می شود و این به معنای یک سفر هشت ساعته  مناسب است. فصل پیاده روی از اول ژوئیه تا ۳۱ آگوست است.

 

 Sandakphu ، مرز نپال

این قله ۱۱۹۴۱ فوت (۳۶۳۶ متر) مقدمه ای کاملی برای کوهنوردی هیمالیا است ، زیرا به  تجهیزات زیادی نیاز ندارد.

Sandakphu ، مرز نپالی

این سفر پنج روزه با برخی از دیدنی های منطقه از جمله قله های همجوار Everest ، Makalu ، Lhotse و Kangchenjunga همسایه به پایان می رسد.

 

کوه بیکر ، ایالات متحده

کوه بیکر در واشنگتن به دلیل داشتن مسافت ها و ارتفاع زیاد اما تحمل ناپذیر ، می تواند یک زمین آموزش خوب برای مبتدیان باشد.

کوه بیکر ، ایالات متحده

قله ۱۰ هزار و ۷۸۱ فوت (۳،۲۸۶ متر) منظره ای از ۱۲ یخچالهای طبیعی را که آن را محصور کرده اند ، ارائه می دهد و آن را به یکی از شگفت انگیزترین کوههای منطقه آبشار تبدیل می کند.

جزیره پیک ، نپال

Island Peak در فاصله ۲۰۳۰۵ فوت (۶،۱۸۹ متر) یکی از محبوب ترین کوهها برای مبتدیان نپال است ، زیرا یکی از ساده ترین قله ها محسوب می شود.

جزیره پیک ، نپال

صعود یک روزه (همچنین می تواند در دو روز انجام شود) به برخی از تجهیزات مانند برآمدگی ها و تبر یخ نیاز دارد و معمولاً حدود دو یا سه صبح آغاز می شود. یکی از مشکلات این است که اکثر برنامه های سفر شامل توقف در اردوگاه پایگاه اورست است.

بریتورن ، سوئیس

مسیر غربی Breithorn احتمالاً یکی از کوهنوردترین قله های آلپ است ، عمدتاً به این دلیل که کابل Klein Matterhorn کوهنوردان را به ۱۲۷۳۹ فوت (۳،۸۸۳ متر) می رساند – بدون ۹۸۸ فوت (۳۰۰ متر) زیر قله.

بریتورن ، سوئیس

از آن پس ، کوهنوردان باید از یخچالهای طبیعی عبور کرده و قبل از رسیدن به قله ، به کمک قلاب های تپه و یک تبر یخی صعود کنند.

مونت هود ، ایالات متحده

قلل های یخ زده اقیانوس آرام شمال غربی ایالات متحده آمریکا زمینه های آموزش عالی برای افرادی است که به دنبال دستیابی به مهارت های لازم برای صعود از بلندترین قله های جهان – بدون ارتفاع زیاد هستند.

مونت هود ، ایالات متحده

در ارتفاع ۱۱،۲۳۹ فوت (۳،۴۲۶ متر) ، کوه هود نیاز به گرفتگی و تبر برف دارد ، اما مسیر South Side در نیم روز قابل انجام است و این امر برای کوهنوردان یک گزینه عالی است.

کوتوکسی ، اکوادور

کوتوپاکسی ، با ارتفاع ۱۹۳۴۷ فوت (۵،۸۹۷ متر) ، کوهی به خصوص فنی نیست و بزرگترین چالش آن ارتفاعات و هوای نامناسب است.

 

منبع:MSNTravel

پاسخی بگذارید