جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان

جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان

جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان

مطمئناً ایالات متحده انحصار جادوی کریسمستیم را ندارد. در سرتاسر جهان ، مسافران مراسمات بی نظیر محلی برای تعطیلات را در شهر های مختلف تدارک می بینند که این مراسمات غالبا پر از نمایشگرها ، رژه ها ، بازارها و موارد دیگر. برخی از این مکان های جاذبه های دیدنی خاص خود را دارند که از آنها می توان به عنوان جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس یاد کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما تعدادی از این مکان های جادویی برا نمایش دهیم.

 

Rothenburg ob der Tauber، آلمان

بازارهای کریسمس زیبای قرون وسطایی Rothenburg ob der Tauber مربوط به قرن پانزدهم میلادی است و بسیاری از مردم هنگام عکس گرفتن تصور می کنند از یک کریسمس دنج و سنتی از شهر کوچک هستند

Bressanone-Brixen ، ایتالیا

شهر برسانون ایتالیائی شمالی ، که با نام Brixen نیز شناخته می شود ، دارای یک مرکز قرون وسطایی است که قدمتی بیش از ۱۰۰۰ سال دارد.شما می توانید برای خرید از میدان کلیسای جامع که مکانی برای پیدا کردن وسایل دستباف ایتالیایی کریسمس است دیدن کنید وهمچنین میزبان برنامه های فرهنگی از جمله نمایشگاه تختخواب کریسمس و نمایش موسیقی سبک و همچنین مشغول فعالیت هایی مانند کالسکه سواری و اتومبیل سواری شوید.

رووانیمی ، فنلاند

لاپلند ، شمالی ترین منطقه فنلاند ، با کریسمس و بابانوئل مترادف شده است. شهر رووانیمی به عنوان “زادگاه رسمی بابا نوئل” شناخته شده است و بازدید کنندگان از دهکده جذاب بابا نوئل می توانند با این سنت نیک ملاقات کنند ، از اداره پست دیدن کنند ، به مدرسه elf در سانتاپارک و … بروند. این سرزمین عجایب زمستانی همچنین تعداد زیادی از ماجراهای در فضای باز و مناظر هیجان انگیز را ارائه می دهد ، مانند گرفتن سواری با سورتمه های گوزن شمالی و یا خوابیدن در زیر چراغ های شمالی در یک ایگولا.

Bath، انگلیس

از جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان Bath  یکی از میراث جهانی یونسکو است و ساختمانهای تاریخی آن برای جشن های تعطیل یک مکان جذاب را ایجاد می کنند. بازار کریسمس بیش از ۱۵۰ غرفه دارد و ۹۹٪ کالاهای موجود در بازار دستباف هستند. یک پیاده روی کوتاه از بازار Royal Victoria Park است که در آن میهمانان می توانند از Bath on Ice لذت ببرند ، یک جاذبه زمستانی که شامل یک اسکیت روی یخ به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و همچنین دارای یک مینی گلف است.

مالمو ، سوئد

از کریسمس کاملاً اسکاندیناوی در Malmö لذت ببرید ، جایی که بابانوئل به جای شیر و کلوچه هایی که در آمریکا سنتی هستند از آبگرم (یک روح) و شاه ماهی (یک نوع ماهی) توسط شومینه پذیرایی می شود. Malmö فصل را با چهار بازار کریسمس و همچنین کنسرت های تعطیلات و نمایش پنجره های کریسمس در بیش از ۸۰۰ فروشگاه جشن می گیرد. میدان اصلی شهر با انواع چراغهای تعطیلاتی تزیین شده است .

کلمار ، فرانسه

Colmar واقع در منطقه آلزاس فرانسه در نزدیکی مرز آلمان ، شش بازار مختلف کریسمس را برگزار می کند که در خیابان های تاریخی ، سنگفرش و رنگارنگ این شهر طوفان می شوند و هر کدام انتخاب متفاوتی از صنعتگران و دکوراسیون های محلی دارند. از دیگر فعالیت های فصلی می توان به اسکیت روی یخ ، چاشنی شراب ، کنسرت و کارگاه آموزشی اشاره کرد.

بیت لحم ، کرانه باختری

در حالی که درختان کریسمس عظیم و خرید برای برخی از افراد کافی است ، برای افرادی که مایل به پیوند با معنای مذهبی فصل کریسمس هستند ، زیارت زادگاه مسیحی مسیح می تواند جادویی باشد. این شهر پر از چراغ و تزئینات است و زائران در میدان منگر جمع می شوند تا در شب کریسمس آواز بخوانند و جشن بگیرند. تشریفات ، رژه ها و موارد دیگر در چندین زبان میزبان فرقه های مختلف هستند. کلیسای شب زادگاه ، در محلی که به اعتقاد وی مسیح به دنیا آمده است ، ساخته شده است و در شب کریسمس میزبان یک تشییع نیمه شب. بازدید کنندگان همچنین می توانند در خدمات در زمینه های شفرد ، جایی که گفته می شود ستاره شب تولد دیده می شود ، شرکت کنند.

Woodstock, Vermont

ایده آل برای یک ماجراجویی رمانتیک ، شهر جذاب Woodwood در فصل تعطیلات همه را پشت سر می گذارد

از جادویی ترین شهرها و دهکده های کریسمس جهان Woodwood یک شهر جذاب با ماجراجویی های جذاب در فصل تعطیلات است شما می توانید عناصر رمانتیک را در شهر احساس کنید. سبک و دکوراسیون باعث می شود که این صحنه مانند یک کارت پستال برفی کم رنگ و زیبا جلوه کند. این شهر به دلیل تعطیلات آخر هفته Wassail مشهور است. این رویدادها شامل یک رژه ، کنسرت ها ، نمایشگاه های صنایع دستی ، یک تور در خانه تعطیلات ، سواری با سورتمه های اسبی ، یک سفره مخصوص یولاها در اجتماعات و یک جشن ضیافت خانوادگی است.

 

منبع:MSNTravel

 

پاسخی بگذارید