۱۰ مکان زیبا در جهان برای گردشگری در سال ۲۰۲۰

مکان زیبا گردشگری

از آنجا که در حال حاضر بهترین فصل برای گردشگری به شمار میرود بنابراین همه دنبال محیطی زیبا برای بازدید هستند پست آموز در این مقاله تصمیم دارد ده مکان زیبا در جهان را که امسال برای گردشگری انتخاب شده است را معرفی کند.مکان های زیر انقدر زیبا و نفس گیر هستند که باعث میشود گردشگران زیادی برای دیدن این محیط ها بروند.

مکان زیبا گردشگری

کوهای زنگین کمان چین

این کوههای زیبا در پارک زمین شناسی zhyangye Danxia Landrooms در چین واقع شده است.همانطور که از نام این کوه ها پیداست آنها مانند رنگین کمان رنگ شده در یک الگوی موج دار به نظر میرسند.مخلوط رنگ های زرد،قرمز ، سبز و آبی چشم انداز زیبایی را برای گردشگران ایجاد میکند.

کوه رنگین کمان چین

Plitvive Lakes کرواسی

Plitvive بزرگترین و مشهورترین پارک ملی کرواسی است که در داخل این پارک ملی چندین دریاچه وجود دارد که همه آنها رنگ های مختلفی دارند این مکان یک میراث جهانی یونسکو است.

Plitvive Lakes کرواسی

آبشار ویکتوریا

این آبشار دیدنی در مرز بین زامبیا و زیمبابوه در رودخانه زامبیزی واقع شده است.این امکان طبق گزارش CNN به عنواتن یکی از هفت عجایب جهان در نظر گرفته شده است.طبیعت اطراف این بخش چیزی است که این منظره را کامل میکند.آبشار ویکتوریا بزرگترین آبشار در جهان است.

آبشار ویکتوریا

پاموک کاله در ترکیه

پاموکاله به معنای واقعی از کلمه ترکی ترجمه شده است این کلمه به معنی قلعه پنبه است این بخش یک بهشت در روی زمین است.در داخل این قلعه استخر های آب وجود دارد که توجه گردشگران را به خود جلب کرده است.

مکان زیبا گردشگری

ونیز ایتالیا

مثل رمان های پرطرفدار،ونیز یکی از رمانتیک ترین مکان ها روی زمین در نظر گرفته میشود.معماری اصیل آن کانالها و پل های زیبایی خاصی دارد که عمدتا آن را به عنوان مکان شماره یک برای ماه عسل به حساب می آید.

ونیز ایتالیا

ساحل وایتهاون استرالیا

این ساحل زیبا و نفس گیر حدود ۷ کیلومتر طول دارد و یکی از سکوهای سازگار با محیط زیست به حساب می آید رنگ ماسه های این ساحل به رنگ سفید خالص است و به نظر میرسد جلوه زیبایی به محیط بدهد.به همین دلیل برای پیاده روی طولانی ، جذاب و آرام است.

مکان زیبا گردشگری

سانتورینی یونان:

یونان همیشه یکی از مکانهای بسیار مهم برای تعطیلات تابستانی به شمار می آید . سانتورینی هم از این مسئله مستثنی نیست زیرا از آن به عنوان زیبا ترین سایت جزیره ای جهان یاد شده است بهترین زمان برای رفتن به این مکان غروب خورشید میباشد.

سانتورینی یونان

قلعه نووشوانشتاین آلمان

وقتی صحبت از قلعه ها میشود این قلعه یکی از زیباترین قلعه های جهان به شمار می آید.این بنا برای پادشاه آن زمان ساخته شده است که بعد از مرگ وی به یک مکان تروریستی تبدیل شده است طبق میانگین هرساله تقریبا ۱٫۳ میلیون نفر از آن بازدید میکنند.

قلعه نووشوانشتاین آلمان

جزایر Mamanuca فیجی

این در مورد زنجیره ای از بیست جزیره است که در نزدیکی یکدیگر قرار دارند این کشور در دهه گذشته به یک مکان زیبا گردشگری تبدیل شده است.گردشگران زیادی برای شنا ، حمام و … به آنجا میروند ولی ناگفته نماند برخی ورزش های تابستان هم طرفدار زیادی دارد و باعث تحریک گردشگران برای مسافرت به این مکان میشود.

جزایر مامانوکا در فیجی

غار Glowworm نیوزیلند

این غار دارای تعداد زیادی کرمهای درخشان است.و نور آنها به صورت شگفت انگیر بر روی دیوار های غار منعکس میشود که این منعکس شدن نور بسیار دیدنی میباشد.اندازه این کرم ها از یک پشه معمولی بزرگتر نیست به همین دلیل مردم برای دیدن این فضا به این مکان می آیند و به منظور دیدن فضای داخلی غار چند کشتی داخل غار برای بازدید کنندکان تعبیه شده است.

غار Glowworm نیوزیلند

پاسخی بگذارید